Menu
A+ A A-

Про Компанію «Файбен» (Fiebing)

Компанія «Файбен» (Fiebing) була заснована в США, Мілуокі, штат Вісконсін, в 1895 р Джоном Файбеном. Одним з перших продуктів, який виготовлявся компанією в той час, була паста по догляду за шкіряними виробами. Паста незабаром стала настільки популярна серед кавалеристів (вони використовували пасту по догляду за амуніцією коней), що компанією «Файбен» був розроблений логотип, що зображає кавалериста верхи на коні. Свій первісний вигляд логотип зберіг донині.

Однак не тільки логотип залишився незмінним. Ось уже понад ста років компанією випускаються продукти по догляду за кіньми, амуніцією, шкірою, склад деяких продуктів залишається незмінним з моменту їх винаходу.
Секрет довголітнього успішного існування на світовому ринку компанії «Файбен» (Fiebing) дуже простий - збереження цілісності компанії і висока якість продукції, що випускається.
Приклад використання фарби пр-ва «Файбен» (Fiebing)Фарби пр-ва «Файбен» (Fiebing) також відмінно лягають на дерево. Приклад використання:

_________________________________________________________________________

У нашому магазині Ви можете придбати продукцію пр-ва «Файбен» (Fiebing)

_________________________________________________________________________

Стаття підготовлена спеціально для Leathercraft.com.ua При цитуванні матеріалів, посилання на сайт, доступне для індексації, обов'язкове.

Orange Blue Green

Увійти или Зареєструватися