Menu
A+ A A-

Кнопка

Кнопка

Кнопка - замок -застібка пружинної дії, що складається з 4-х елементів - 2 шт приймальних і 2 шт вхідних елементів. Кнопка належить до типу встановлювальної фурнітури і призначена для скріплення країв текстильних і галантерейних виробів між собою. Також кнопка виконує роль не тільки застібки, а й надає виробу більш ошатний вигляд, використовується як елемент декорування текстильних, галантерейних та інших виробів.

Кнопки розрізняються за типом застібки (альфа, каппа тощо), формі лицьової частини (кнопки бувають гладкі звичайні, напівсферичні, з тисненням, візерунком і т. ін.), Кольором (нікель (срібло), оксид (чорний), антик (старе золото, бронза) покриті емаллю різних кольорів), діаметром лицьової шляпки. Тому для того, щоб вибрати потрібну саме для Ваших цілей кнопку, потрібно звертати увагу саме на ці параметри.

Особливу увагу потрібно приділяти довжині ніжки кнопки, так як невідповідність товщини матеріалу, на якому буде встановлена кнопка, і довжини ніжки кнопки може привести до неможливості встановлення кнопки, расклепупуванню кнопки або розриву матеріалу під навантаженням в процесі використання виробу. Довжина ніжки кнопки повинна бути на 1-2 мм більше ніж товщина обробляємого матеріалу. Якщо ніжка кнопки довше, ніж товщина матеріалу - матеріал слід ущільнити спеціальною вставкою, в іншому випадку в процесі використання, під навантаженням, матеріал, на який встановлена кнопка, швидко розірветься.

Встановити кнопку можно плоскогубцями, молотком, тисами або, як кажуть народні умільці - чимось важкеньким, тут головне навик.
Але якщо Ви бажаєте бачити правильно і красиво встановлену кнопку - використовуйте спеціальний прес для встановлення встановлювальної фурнітури з пуансонами (насадками) необхідного розміру для встановлення кнопки. Кнопки також можна встановити за допомогою насадки-перехідника з пуансонами (насадками) потрібного розміру для встановлення кнопки і молотка.

У нашому магазині Ви можете придбати:
Кнопки встановлювальні
Iнструменти для встановлення (Механічний прес ТЕП для встановлення фурнітури, перехідник з різьбою, ручний інструмент для встановлення кнопок)
Насадки (матриці, пуансони) для встановлення кнопок

Кнопки декоративнні

Orange Blue Green

Увійти или Зареєструватися